Vasario 15 dieną „Raseinių“ krepšinio komanda keliavo į pajūrį, kur jų laukė rungtynės su jauna ir ambicinga LCC tarptautinio universiteto komanda. Pirmajame rate LCC krepšininkai jau buvo įveikę raseiniškius, tad buvo galima prognozuoti, kad ir šios rungtynės bus itin atkaklios.

Rungtynių pradžioje nei vienai komandai nepavyko įgyti ,,apčiuopiamos“ persvaros, tad po pirmųjų 10 minučių rezultatu 14 – 16 pirmavo raseiniškiai. Antrasis kėlinys ,,Raseinių“ krepšininkams klostėsi sėkmingai. Rengdami vieną po kitos tikslias atakas svečiai atitrūko 19 – 32. Ir kai jau atrodė, kad visiška rungtynių kontrolė priklauso raseiniškiams, LCC komanda pasinaudojo sumažėjusia svečių koncentracija ir kėlinio pabaigoje spurtuodami prisivijo varžovus (35 – 37).

Jaunai LCC komandai tokia kėlinio pabaiga buvo puikus emocijų pliūpsnis ir studentai, palaikomi savų sirgalių, antroje rungtynių dalyje žaidė energingai ir užtikrintai, tad raseiniškiams teko nemažai paplušėti, kad besibaigiant rungtynėms pavyktų išlyginti rezultatą. Likus žaisti 1,6 sek. iki rungtynių pabaigos švieslentėje degė lygus rezultatas 71 – 71, tačiau LCC komanda pasinaudojo minutės pertraukėle ir po jos sugrįžę į aikštelę sugebėjo atlikti sudėtingą, bet taiklų metimą, kuris atnešė pergalę rezultatu 73 – 71.

Rezultatyviausi „Raseinių“ komandoje buvo Antanas Montrimavičius ir  Gediminas Butkus, pelnę 19 ir 11 taškų.

Kitas rungtynes „Raseiniai“ žais išvykoje su Kauno r. ,,Omegos“ komanda, kuri besibaigiant reguliariajam sezonui savo sudėtį sustiprino patyrusiu Tadu Klimavičiumi.  Šios intriguojančios rungtynės vyks vasario 22 dieną, 20.00 valandą Ringauduose.