Prasidėjus antrajam Regionų krepšinio lygos ratui, kovos tarp komandų tampa vis atkaklesnės. Kiekviena pergalė padeda įtvirtinti savo pozicijas ir priartina prie galimybės žaisti atkrintamosiose varžybose. „Raseinių“ krepšininkai savaitgalį iš Biržų parsivežė svarbią pergalę, tačiau namuose suklupo.

Pirmajame susitikime su „Biržų-KKSC“ netrūko įnirtingos kovos. Rungtynes dviem tritaškiais metimais iš eilės pradėjo šeimininkai, tačiau netrukus ir „Raseiniai“ atsakė sėkmingomis atakomis, kuriose iniciatyvos ėmėsi kapitonas Darius Gricius (3 tritaškiai per pirmąjį kėlinį). Antrajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė taškas į tašką, o į ilgąją pertrauką šeimininkai išėjo turėdami vos vieno taško pranašumą (46-45). Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje Biržų krepšininkai strigo gynybiniuose raseiniškių gniaužtuose.  Tuo pasinaudoję „Raseiniai“ spurtavo 11-0 ir įsiveržė į priekį (49-56). „Biržų-KKSC“ komanda paskutiniame kėlinyje atidavė visas jėgas ir, likus žaisti pusšeštos minutės, priartėjo vienu metimu (65-67). Tačiau svarbiu momentu svečiai surengė spurtą 7-0 ir nepaliko vilčių varžovams iškovodami pergalę – 72-83.

Rezultatyviausiai „Raseinių“ komandoje žaidė Benas Ilevičius (19 taškų) ir D. Gricius (18 taškų). Prie pergalės 13 taškų pridėjo Jonas Levickas, 12 – Simas Andraitis, 10 – Rokas Čepanonis.

Antrosios savaitgalio rungtynės vyko su vienais iš lygos lyderių – Kauno „Atleto“ krepšininkais. Nors „Raseiniai“ pademonstravo charakterį, tačiau fortūna šįkart buvo svečių pusėje. Jau pirmajame kėlinyje varžovai išnaudodami raseiniškių klaidas gynyboje susikrovė dviženklę persvarą (19-30. „Atletas“ antrajame kėlinyje ir toliau tolo nuo šeimininkų. Priartėti prie varžovų padėjo įspūdingą atkarpą sužaidę B. Ilevičius ir D. Gricius, kurie kartu pelnė 12 taškų iš eilės ir panaikino turėtą svečių pranašumą (36-40). Po ilgosios pertraukos aikštėje energingesni ir agresyvesni buvo Kauno krepšininkai, kurie dažnai priversdavo raseiniškius pažeisti taisykles pražangomis ir nemažą taškų dalį rinko taikliais baudų metimais. Nors raseiniškiai nesuteikė progos varžovams pabėgti į priekį didesniu skirtumu, tačiau po trijų kėlinių persvara vis dar buvo jų pusėje (62-64). Ketvirtojo kėlinio pradžioje taikliomis baudomis Arminas Beišys išlygino rezultatą (64-64) ir pasiuntė žinią, kad dabar kiekvienas metimas bus aukso vertės. Įpusėjus kėliniui, „Raseinių“ komandos sirgaliai švieslentėje galėjo matyti džiuginančius ir jų komandos persvarą rodančius skaičius – 73-69. Likus žaisti vieną minutę, Kauno „Atletas“ pirmavo 2 taškais. Su kamuoliu buvo šeimininkai, tačiau jiems nepavyko surengti rezultatyvios atakos, o netrukus, stabdant varžovus pražanga, jie pataikė vieną baudos metimą. Besibaigiant rungtynių laikui D. Griciaus tolimas metimas, galėjęs išlyginti rezulltatą, skriejo pro šalį ir pergale džiaugėsi varžovai – 78-81, kuriems tai buvo 9 pergalė paeiliui.

Komandą į priekį puolime vedė B. Ilevičius ir J. Levickas (po 21 tašką) bei S. Andraitis (15 taškų).

Namų arenoje „Raseiniai“ bandys reabilituotis sausio 19 dieną 16 valandą. Jų varžovais bus Šilalės „Lūšis“, prieš kurią pirmajame rate buvo patirtas pralaimėjimas. Ateikite ir padėkite komandai ne tik grįžti į pergalių kelią, bet ir atsirevanšuoti varžovų komandai!

 

Dovilė Stoškutė