Prieš šventinį savaitgalį sužaistos paskutinės šių metų Regionų krepšinio lygos rungtynės. „Raseiniai“ abejuose susitikimuose šventė pergales ir po pirmo rato turnyrinėje lentelėje įsitvirtino tarp lyderių, iškovoję 13 pergalių ir patyrę 2 pralaimėjimus.

Gruodžio 21 dieną „Karpynės“ sporto komplekse atkakli kova vyko tarp šeimininkų ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkų. Raseiniškiai rungtynes pradėjo taikliu Beno Ilevičiaus tritaškiu metimu, tačiau varžovai neleido šeimininkams atitrūkti ir komandos besikeisdamos rezultatyviomis atakomis pirmąjį kėlinį sužaidė lygiai – 22-22. Lygi kova vyko ir antrajame kėlinyje, tačiau, likus žaisti 3 minutes, jaunieji raseiniškiai Simas Adraitis ir  B. Ilevičius taikliais tritaškiais išvedė „Raseinius“ į priekį (46-39). Po ilgosios pertraukos „Raseinių“ krepšininkai nesiruošė sustoti ir netrukus pradėjo įspūdingą atkarpą, po kurios komandas jau skyrė net 21 taško persvara (74-53). Tačiau svečiai neketino anksčiau laiko sudėti ginklų ir pasinaudoję raseiniškių klaidomis vos per 1 minutę atsilikimą sumažino iki 13 taškų. Paskutiniame susitikimo kėlinyje VDU studentai dar labiau priartėjo prie varžovų ir paliko tik 6 taškų raseiniškių persvarą (79-73). Jausdami į nugarą alsuojančius varžovus, „Raseinių“ krepšininkai susitelkė ir sėkmingomis atakomis užbaigė rungtynes iškovodami pergalę – 96-83.

Vienu iš pergalės faktorių ir vėl tapo komandinis žaidimas, nes net penki žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių: B. Ilevičius (22 tšk.), S. Andraitis (17 tšk.), Gediminas Butkus (16 tšk.), Antanas Montrimavičius (14 tšk.) ir R. Čepanonis (10 tšk.).

Antrosios rungtynės vyko išvykoje, kur raseiniškius priėmė Tauragės „Fortūna-Agava“. Rungtynes tiksliau pradėjo „Raseiniai“, kurie spurtavo 7-0 ir įsiveržė į priekį (7-1). Tačiau šeimininkai nesutriko ir netrukus pagerinę savo žaidimą persėrė rezultatą bei išlaikė trijų taškų pranašumą (19-22). Antrajame kėlinyje ir toliau vyko permaininga kova, tačiau tauragiškiai kėlinio pabaigą sužaidė kiek sėkmingiau ir po pirmos rungtynių pusės vis dar pirmavo (37-42). Po pertraukos „Fortūna-Agava“ ir toliau demonstravo puikų puolimą, o skirtumas tarp komandų tapo dviženklis. Tačiau G. Butkus po pertraukos sėkmingai  rinko taškus ir neleido Tauragės komandai galutinai perimti rungtynių kontrolės. Ketvirtajame kėlinyje raseiniškiai pakeitė gynybos sistemą ir „Fortūnos-Agavos“ komandos krepšininkai nerado būdų sėkmingai užbaigti atakas. Po G. Butkaus taiklių baudos metimų „Raseiniai“ minimalia persvara įsiveržė į priekį (72-71). Per likusį laiką svečiai atidavė visas jėgas ir surengė spurtą 9-0, po kurio rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. Nors šeimininkai dar bandė mažinti atsilikimą, tačiau laikas buvo „Raseinių“ komandos sąjungininkas ir, ištiksėjus paskutinėms sekundėms, švieslentėje rezultatas rodė svečių pergalę – 83-78.

Įspūdingą pasirodymą surengęs G. Butkus pelnė 31 tašką (27 taškai pelnyti antroje rungtynių pusėje). Prie pergalės svariai prisidėjo Darius Gricius (14 tšk.) bei A. Montrimavičius (12 tšk.)

Antrasis Regionų krepšinio lygos ratas prasidės sausio 4 dieną 18:30 valandą namuose su Jonavos „Jonava-2“ krepšininkais. „Raseinių“ komanda sirgaliams linki jaukių ir prasmingų švenčių.