Savaitgalį prasidėjo Regionų krepšinio lygos antrojo rato kovos. Puikų komandinį žaidimą demonstravę „Raseinių“ krepšininkai džiaugėsi dvejomis pergalėmis, po kurių tapo vienvaldžiais A diviziono lyderiais.

Pirmasis susitikimas vyko namų tvirtovėje, kur raseiniškiai priėmė Jonavos „Jonava-2“ komandą. Rungtynes tiksliau pradėjo šeimininkai, sužaidę atkarpą 8-1. Nors „Raseiniai“ buvo pasiekę ir dviženklį pranašumą (23-11), tačiau svečiai per paskutinę kėlinio minutę sumažino atsilikimą iki 6 taškų (29-23). Įpusėjus antrajam kėliniui, Jonavos krepšininkai dar labiau priartėjo prie varžovų (33-30). Nepatenkintas vaizdu aikštelėje „Raseinių“ komandos treneris Karolis Lendzevičius paprašė minutės pertraukėlės, po kurios žaidimas gerokai pasikeitė. Šeimininkai ne tik suaktyvino gynybą, bet ir iš eilės pelnė 12 taškų, ši atkarpa leido pabėgti nuo varžovų solidžia persvara (45-30). Po ilgosios pertraukos rungtynių kontrolė ir toliau priklausė raseiniškiams, kurie pasiekė jau 18 taškų persvarą (67-49). Paskutiniame kėlinyje „Raseinių“ krepšininkai nė kiek nemažino tempo ir toliau žaidė agresyviai ir rungtynes pabaigė sutriuškindami svečius 90-64.

Dviženklį taškų skaičių pergalingose rungtynėse pelnė pusė komandos žaidėjų: Simas Andraitis (17 tšk.), Rokas Čepanonis (13 tšk.), Benas Ilevičius (13 tšk.), Jonas Levickas (11 tšk.), Henrikas Alekna (10 tšk.), Gediminas Butkus (10 tšk.).

Antrosiose rungtynėse Akmenėje su Akmenės SC-„Grudita“ kova buvo kur kas atkaklesnė. Nei vienai komandai pirmajame kėlinyje nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros, tačiau įsismaginusio Dariaus Griciaus vedini (3 taiklūs tritaškiai) raseiniškiai baigė kėlinį pirmaudami 22-21. Antrajame kėlinyje ir toliau vyko nuožmi kova kiekviename aikštės centimetre, nei viena komanda nesirengė pasiduoti, tad po pirmosios susitikimo dalies rezultatas švieslentėje buvo lygus – 44-44. Situacija kardinaliai pasikeitė trečiojo kėlinio pradžioje, kai raseiniškiai spurtavo 14-0 ir įsiveržė į priekį. Tačiau Akmenės krepšininkai netrukus ,,atsigavo“ ir atsakė spurtu 8-0. Tad raseiniškiams visgi pavyko išlaikyti 8 taškų pranašumą. Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Akmenės SC-„Grudita“, kuri pakeitė gynybos sistemą ir dar labiau priartėjo prie raseiniškių (64-67). Nors į rungtynes buvo sugrįžusi intriga, tačiau „Raseinių“ krepšininkai neketino išleisti pergalės iš rankų ir solidžiai sužaidę rungtynių pabaigą į savo sąskaitą įsirašė ketvirtą pergalę iš eilės rezultatu 78-85.

Ir šiose rungtynėse pergalės priežastimi tapo puikus komandinis žaidimas. G. Butkus pelnė 18 taškų (11 rezultatyvių perdavimų), Antanas Montrimavičius – 14 (15 atkovotų kamuolių), B. Ilevičius – 13, D. Gricius ir R. Čepanonis po 12, J. Levickas – 11.

Kovas Regionų krepšinio lygoje komanda tęs sausio 11 dieną Biržuose su „Biržai-KKSC“. Sausio 12 dieną 16 valandą namuose lauks intriguojantis susitikimas su puikų žaidimą demostruojančiu Kauno „Atletu“. Komandai labai reikalingas sirgalių palaikymas, todėl visi laukiami Karpynės sporto komplekse!