Atkrintamosiose varžybose vyksta itin dramatiškos kovos

Atkrintamosiose varžybose vyksta itin dramatiškos kovos 22

Praėjusią savaitę Regionų krepšinio lygos (Malsena-RKL) čempionate prasidėjo atkrintamosios varžybos. Raseinių „Raseiniai“ krepšinio komanda šiame etape iki trijų pergalių kovoja su Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkais.

Raseiniškiai po reguliariojo sezono kovų užėmė aukštesnę vietą (5 vt.) turnyrinėje lentelėje už KTU komandą (12 vt.). Varžovų ekipa, pernai besivaržiusi Nacionalinėje krepšinio lygoje, šį sezoną pasitiko stipriai atsinaujinusi ir užtruko kol sustygavo savo žaidimą bei įgijo taip trūkstamos patirties, tačiau atkrintamųjų etapą pasitinka kupina pasitikėjimo ir ambicijų, tad šių komandų susitikimai itin intriguojantys. Tai patvirtino jau pirmas šių komandų susitikimas Raseiniuose. Pirmajame kėlinyje solidžiau atrodę raseiniškiai, antrajame sustojo ir leido varžovams panaikinti turėtą deficitą ir persverti rezultatą. Tad po pirmosios rungtynių dalies 34:36 pirmavo svečiai. Trečiojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą 10:0 ir atitolo nuo varžovų 51:43, tačiau varžovai nenuleido rankų ir besibaigiant kėliniui vėl priartėjo 56:54. Ketvirtajame kėlinyje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir nei vienai ekipai nepavyko susikrauti apčiuopiamos persvaros. Likus žaisti 3 minutes raseiniškiai tebepirmavo dviejų taškų persvara, tačiau galiausiai sužaidę užtikrinčiau rungtynių pabaigą džiaugėsi pergale 80:71.

Nugalėtojams Gediminas Butkus pelnė 25 taškus, Jonas Levickas - 17, Darius Gricius – 11.          Po sunkių rungtynių „Raseiniuose“ tapo aišku, kad KTU šioje serijoje gali pademonstruoti nagus. O dar didesniu to įrodymu tapo atsakomoji aštuntfinalio akistata, kurioje studentai šventė pergalę rezultatu 81:78 ir išlygino serijos rezultatą 1:1. Aikštės šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir pirmojo ketvirčio pabaigoje pirmavo (22:17). Vis tik, antrajame kėlinuke raseiniškiai pademonstravo visiškai kitą savo veidą bei per dešimt minučių praleidę vos 13 taškų, dvikovos pusiaukelėje jau patys buvo priekyje (41:35). Tačiau antroje susitikimo dalyje iniciatyvą vėl perėmė KTU ekipa, kuri trečiajame ketvirtyje pelnė 31 tašką bei atitrūko nuo varžovų (66:58). Lemiamame kėlinyje „Raseinių“ ekipai pavyko atkurti intrigą, krepšininkai ėmė rungtyniauti agresyviau tiek puolime tiek gynyboje ir priartėjo prie varžovų, tačiau iškovoti pergalei to nepakako. Raseiniškiams G. Butkus pelnė 20 taškų, Benas Ilevičius – 17, Simonas Andraitis – 10.

Trečiasis šių komandų susitikimas vėl vyko Raseiniuose. Gausus būrys krepšinio aistruolių, susirinkę į ,,Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klubą, neliko nusivylę raseiniškių žaidimu. Jau pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai vedini Antano Montrimavičiaus įgijo dviženklę persvarą ir kėlinio pabaigoje pirmavo 19:5. Antrajame kėlinyje svečiai vis dažniau rasdavo kelių prie šeimininkų krepšio, tačiau raseiniškiai išlaikė pranašumą (40:27). Po didžiosios pertraukos kauniečiams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 7 taškų, bet ,,Raseinių“ komanda nebuvo linkusi šiose rungtynėse nugalėtoją aiškintis paskutinėmis atakomis ir neatidavė iniciatyvos svečiams bei iškovojo pergalę 83:63. Šiose rungtynėse rezultatyviausiai rungtyniavo A. Montrimavičius pelnęs 23 taškus, G. Butkus - 18, Mantas Košelis – 13, Laurynas Miknevičius – 11.

Serijoje iki 3 pergalių raseiniškiai pirmauja 2:1, o ketvirtasis šių komandų susitikimas vyks Kaune kovo 12 dieną. Jei raseiniškiams išvykoje nepavyks iškovoti trečiosios pergalės, tuomet lemiamos rungtynės numatomos kovo 14 dieną, 16.00 valandą ,,Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube. Atvykite ir padėkite krepšininkams iškovoti pergalę!