Sausio 19 dieną „Raseinių“ krepšinio komanda namuose priėmė Šilalės „Lūšį“, prieš kurią pirmajame rate patyrė pralaimėjimą. Kaip ir buvo galima tikėtis, rungtynėse netrūko dramatiškos kovos, agresyvaus žaidimo ir noro iškovoti pergalę.

Pirmąjį kėlinį galingai pradėjo „Raseinių“ krepšininkas Andrius Šebelskis taikliu dvitaškiu su varžovo pražanga. Visą kėlinį abi komandos žaidė geras atkarpas, todėl nei vienai nepavyko pabėgti į priekį didesniu skirtumu, o minimalų pranašumą turėjo šeimininkai (19-18). Ir toliau rungtynėse kova vyko taškas į tašką. Drausmingesnę gynybą demonstravę ir tikslesnes atakas rengę raseiniškiai antrąjį kėlinį užbaigė rezultatu – 48-42. Po ilgosios pertraukos Jonas Levickas dvi iš eilės atakas užbaigė taikliais dvitaškiais su varžovų pražangomis, taip priversdamas „Lūšies“ žaidėjus ir trenerius griebtis už galvų. Nors svečiai bandė mažinti atsilikimą, tačiau raseiniškiai nepaleido rungtynių kontrolės ir po trečiojo kėlinio jau turėjo dviženklę persvarą (68-58). Paskutiniame kėlinyje Šilalės krepšininkai tarsi atgimė iš naujo. „Raseiniai“ nežaidė savo žaidimo, o tuo pasinaudoję varžovai panaikino skirtumą ir atsiliko jau tik vienu tašku (74-73). Likus žaisti 30 sekundžių, komandas skyrė vos 4 taškai (80-76), tačiau svečiai pradėjo varžovus stabdyti pražangomis, Gediminas Butkus realizavo baudų metimus ir taip įtvirtino „Raseinių“ pergalę – 83-76. Komanda džiaugėsi ne tik sirgaliams padovanota pergale, bet ir pasiektu revanšu.

Rezultatyviausiai „Raseinių“ komandoje žaidė G. Butkus (24 tšk.), Antanas Montrimavičius (17 tšk.), Benas Ilevičius (14 tšk.) ir J. Levickas (13 tšk.).

Sausio 25 dieną 18:30 Karpynės sporto komplekse laukia dar vienas išbandymas. „Raseiniai“ namuose kausis su Ukmergės „Olimpo“ krepšininkais, kurie sieks nutraukti pralaimėjimų seriją. Palaikykime savo komandą ir neleiskime varžovams iš mūsų tvirtovės išsivežti pergalės!