Regionų krepšinio lygos (RKL) reguliarus sezonas artėja į pabaigą, todėl kiekviena pergalė padeda išsaugoti savo pozicijas turnyrinėje lentelėje. Savaitgalį „Raseinių“ krepšinio komanda į savo kraitį pridėjo dar dvi pergales ir toliau užima pirmą vietą A divizione.

Pirmosios rungtynės vyko Plungėje, kur „Raseinių“ krepšininkus priėmė viena iš keturių stipriausių turnyro komandų – Plungės „Olimpas“. Susitikimą abi komandos pradėjo rezultatyviomis atakomis, o ilgą laiką kova vyko taškas į tašką. Kėlinio antrą pusę tiksliau žaidė svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – 16-21. Dominavimą aikštelėje „Raseiniai“ tęsė ir antrame kėlinyje. Puikiai gindamiesi ir neleisdami varžovams pelnyti taškų, raseiniškiai sužaidė atkarpą 11-0 ir nuo varžovų ,,pabėgo“ dviženkle persvara (16-32). Atsigavę po nesėkmingos atkarpos, šeimininkai įmetė tris tritaškius iš eilės ir sumažino atsilikimą (25-34). Po ilgosios pertraukos Plungės krepšininkai žaidė dar agresyviau ir tai leido šeimininkams priartėti prie svečių. Nuolat alsuodami raseiniškiams į nugaras neleido jiems galvoti apie lengvą pergalę. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes komandas skyrė tik 2 taškai, tačiau „Raseiniai“ neketino išleisti pergalės iš rankų ir užtikrintai sužaidę kėlinio pabaigą įveikė plungiškius 64-73.

Rezultatyviausias „Raseinių“ komandoje buvo Gediminas Butkus, pelnęs 25 taškus. Prie pergalės 15 taškų pridėjo Jonas Levickas, 12 – Simas Andraitis.

Kitas rungtynes „Raseiniai“ žaidė namuose su svečiais iš Kretingos. Jau nuo pirmų rungtynių sekundžių šeimininkai pradėjo puikų puolimą, kuris jau po pirmo kėlinio leido džiaugtis dviženkliu pranašumu – 27-15. Antrajame kėlinyje „Kretinga“ pagerino gynybą ir per penkias minutes leido varžovams įmesti vieną metimą, o patys sumažino atsilikimą iki 2 taškų (29-27). Po nesėkmingos atkarpos „Raseiniai“ sugrįžo į rungtynes ir pelnė 11 taškų iš eilės bei susigrąžino turėtą dviženklę persvarą (45-32). Nors po ilgosios pertraukos svečiai bandė mažinti atsilikimą, tačiau šeimininkai žaidė užtikrintai ir ,,Kretingos“ komandai darėsi vis sunkiau prilygti įsibėgėjusiam raseiniškių puolimui. Po trijų kėlinių komandas skyrė 28 taškai (71-43), o „Raseinių“ komandos sirgaliai jau neabejojo saviškių pergale. Paskutinis kėlinys buvo rezultatyvus abiem komandoms, o per jį raseiniškiai buvo pasiekę rekordinę 34 taškų persvarą. Visą laiką kontroliavę rungtynes šeimininkai po finalinio švilpuko šventė dar vieną pergalę – 92-64.

Triuškinančiose rungtynėse beveik visi aikštelėje pasirodę „Raseinių“ krepšininkai pelnė taškus, o rezultatyviausiai žaidė S. Andraitis (18 tšk.), J. Levickas (14 tšk.), G. Butkus (13 tšk.) ir Antanas Montrimavičius (13 tšk.).

Artimiausias rungtynes „Raseinių“ komanda vasario 15 dieną žais pajūryje su LCC tarptautiniu universitetu ir  sieks atsirevanšuoti už gruodžio mėnesį namuose patirtą pralaimėjimą.