Vasario 22 dieną vyko Regionų krepšinio lygos A diviziono lyderių akistata. Dėl aukščiausios pozicijos turnyrinėje lentelėje kovojantys Raseinių „Raseiniai“ svečiuose susitiko su Kauno rajono „Omegos“ komanda. Po atkaklios ir įnirtingos kovos pergale džiaugėsi šeimininkai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Omegos“ krepšininkai, kurie neleido varžovams mesti lengvų metimų ir vertė juos klysti. Nors po pirmų dešimties minučių šeimininkų persvara buvo vos trys taškai (16-13), antrajame kėlinyje situacija gerokai pasikeitė. Kauno r. krepšininkai sužaidė atkarpą 8-0 ir padidino savo pranašumą (24-15). Nors „Raseiniai“ bandė mažinti atsilikimą, tačiau rungtynių kontrolė priklausė šeimininkams, kurie, likus žaisti pusantros minutės, jau turėjo dviženklę persvarą (36-23).

Po ilgosios pertraukos raseiniškiai pademonstravo savo kovingą charakterį ir sumažinę atsilikimą iki 1 taško sugrąžino intrigą (39-38). Nors visą kėlinį svečiai buvo labai arti varžovų, tačiau persverti rezultato nepavyko ir po trijų kėlinių priekyje buvo „Omegos“ krepšininkai – 51-47. Lemiame ketvirtyje „Raseinių“ komanda vis dar buvo besivejančios komandos vaidmenyje. Įpusėjus kėliniui, varžovų komandos treneris buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję raseiniškiai, išlygino rezultatą – 57-57. Likusį laiką kova vyko taškas į tašką. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, „Raseiniai“ išsiveržė į priekį, tačiau vėliau nesustabdė šeimininkų puolimo, apmaudžiai klydo, nepataikė svarbių metimų ir turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą – 68-66.

Rezultatyviausiai komandoje žaidė Gediminas Butkus (19 tšk.), Rokas Čepanonis (18 tšk.), Antanas Montrimavičius (11 tšk.) ir Darius Gricius (11 tšk.).

Sugrįžti į pergalių kelią „Raseinių“ krepšininkai bandys kovo 1 dieną kovodami prieš Vytauto Didžiojo universiteto komandą. Po ilgos pertraukos krepšinio kovos grįš ir į „Karpynės“ sporto kompleksą, kur kovo 2 dieną 16 valandą „Raseiniai“ žais su Tauragės „Fortūna-Agava“. Nepraleiskite paskutinių reguliariojo sezono rungtynių ir būkite kartu su komanda!